Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Sprzedawaj w internecie

więcej, szybciej, taniej!

To możliwe, dzięki naszej platformie, która w sposób innowacyjny wpłynie na wszystkie elementy Twojej działalności. Zwiększymy Twoją sprzedaż i sprawimy, że zarządzanie nią stanie się znacznie łatwiejsze! Dzięki naszym rozwiązaniom jednym kliknięciem dotrzesz do większej liczby kanałów sprzedaży i rozpoczniesz działalność na nowych rynkach.

Już od dziś możesz kilkukrotnie poprawić wydajność obsługi magazynu, korzystając z automatyzacji, którą Ci oferujemy!

  • Zaawansowana, wieloetapowa karta produktu
  • Leasing online dla klientów biznesowych
  • Intuicyjna mapa salonów i serwisów
  • Integracja z Allegro i automatyzacja sprzedaży
  • Prowadzenie Google Ads i Facebook Ads
  Zobacz case study
  venezia sample
  • Zaprojektowanie różnych konfiguratorów półproduktów
  • Zaawansowany konfigurator frontów meblowych na wymiar
  • Inteligentny kalkulator metrów kwadratowych
  • Optymalizacja strony i treści na niej
  • Responsywna, użyteczna wersja sklepu B2C
  Zobacz case study
  venezia sample

  Użyteczne, łatwe w obsłudze i spełniające wszystkie Twoje wymagania.

  Takie są projektowane przez nas sklepy internetowe.

  Tworzymy i wdrażamy sklepy internetowe do sprzedaży B2C dla biznesów z różnych branż. Działamy od 2009 roku i nie boimy się wyzwań! Budujemy platformy sprzedażowe dla marek, które dopiero zaczynają swoją przygodę z e-commerce, jak i dla rozpoznawalnych biznesów, istniejących na rynku od kilkunastu lat! Nasi klienci, dzięki możliwościom platformy Sellingo i Sellasist rozwinęli skrzydła, a my razem z nimi.

   https://netgraf.pl/case-study/veneziahttps://innogio.pl/https://netgraf.pl/case-study/multigreshttps://netgraf.pl/case-study/atlantichttps://netgraf.pl/case-study/karcher-center-mjm-jaroszynscybrandhttps://netgraf.pl/case-study/unisonohttps://netgraf.pl/case-study/wnm-group

   e-commerce 360°

   Kompleksowa obsługa Twojego biznesu

   Tworzenie sklepów internetowych w Warszawie oraz w całej Polsce to dla nas pasja, której poświęcamy się w 100%. Dlatego wypracowaliśmy usługi, które obejmują wszystkie obszary działalności e-commerce. Budowane przez nas narzędzia są wystarczające, aby prowadzić skuteczny handel online.

   Projektowanie graficzne

   W projektowaniu sklepu internetowego kierujemy się trzema zasadami: estetyka, użyteczność i intuicyjność. Dzięki temu tworzymy atrakcyjne strony, które ułatwiają klientom zakupy online. Przed przystąpieniem do pracy dokonujemy dokładnej analizy konkurencji oraz sprawdzamy aktualne trendy w danej branży, aby Twój sklep był maksymalnie nowoczesny i oryginalny.

    Wsparcie techniczne

    Na żadnym etapie nie pozostawimy Cię samemu sobie. Dbamy o naszych klientów, dlatego zapewniamy szkolenia i bezpłatną pomoc Biura Obsługi Klienta. Nasi specjaliści rozwiążą nawet najbardziej skomplikowany problem.

    Utrzymanie i bezpieczeństwo

    Nasze platformy cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Gwarantujemy certyfikat SSL, wydajne serwery oraz hosting najwyższej jakości. Utrzymujemy sklepy z kilkumilionowymi obrotami w miesiącu, więc możesz nam zaufać.


     Jaki będzie Twój nowy sklep internetowy?

     Obsługa magazynu

     Posiadamy wszystkie narzędzia potrzebne do profesjonalnej obsługi magazynu i wysyłek. Dzięki naszemu oprogramowaniu wprowadzisz asortyment na wszystkie kanały sprzedaży, poprowadzisz księgowość oraz zrealizujesz zamówienia.

     • Automatyczny import z pliku CSV lub XLSX.
     • Eksport produktów do pliku.
     • Nielimitowana liczba produktów.
     • Zarządzanie wieloma sklepami naraz.
     • Bieżąca aktualizacja stanów magazynowych.
     • Integracje z systemami dostaw.
     • Opcje różnych rozliczeń.
     • Aplikacja do zarządzania wysyłkami.

      Aktualizacje oprogramowania

      Codziennie udoskonalamy nasze platformy. Obserwujemy zmiany w branży e-commerce i przystosowujemy do nich nasze oprogramowanie. Wszystko, co robimy, robimy dla klientów, więc możesz mieć pewność, że wprowadzane przez nas aktualności przyczynią się jedynie do poprawy jakości Twojej pracy.

       Marketing internetowy

       Wiemy, jak zwiększyć Twoją sprzedaż. Naszemu zespołowi nie brakuje kreatywności, a to ona jest najważniejsza w prowadzeniu efektywnych kampanii marketingowych. Innowacyjne rozwiązania stosujemy nie tylko w oprogramowaniu, ale także w komunikacji internetowej.

        Prowadzenie social media

        Media społecznościowe to jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji. Jeśli Twoja grupa docelowa używa Facebooka i Instagrama to koniecznie skorzystaj z integracji, którą oferujemy w Sellingo. Naszym klientom pomagamy w prowadzaniu mediów społecznościowych. Tworzymy angażujące treści, wiemy jak zbudować społeczność i zatrzymać klientów. Dlatego, jeśli czujesz, że nie odnajdujesz się w świecie Instagrama — powierz to zadanie specjalistom!

         Case study

         Pozycjonowanie sklepu internetowego

         Tworzymy strony internetowe, więc wiemy, jak je skutecznie pozycjonować. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyprzedzeniu konkurencji na pierwszych stronach Google! Pełny zakres usług to pełna widoczność w wyszukiwarkach.

          Copywriting

          Widoczna strona w internecie to przede wszystkim taka, na której znajdują się wartościowe treści. To one są kluczowe w procesie wyszukiwania produktu przez potencjalnych klientów. Rozpoznawalny sklep internetowy buduje content, który ma wpływ na decyzyjność użytkowników. Zwróć uwagę, że największe marki na rynku często prowadzą działalność edukacyjną. Od lat piszemy treści dla naszych klientów, współpracujemy z zaufanymi copywriterami, więc wypełnimy Twój portal merytorycznymi tekstami.

           Dowiedz się więcej
           slider5 sample
           slider5 sample
           slider5 sample
           slider5 sample
           slider5 sample
           1 / 6
           12 lat nieustannego rozwoju
           Zapytaj o demo
           Sample

           Wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia sklepu internetowego!

           Prosty panel administracyjny

           Chcemy, aby nasze oprogramowanie było dostępne dla każdego, więc stawiamy na jego łatwość obsługi. Przejrzyste menu, logiczny rozkład zakładek, a przede wszystkim wewnętrzne instrukcje naszego konfiguratora sprawiają, że każdy pracownik poradzi sobie z zarządzaniem sprzedażą w Sellingo i Sellasist.

           Szybkie płatności

           Zapewniamy integracje z polskimi i zagranicznymi operatorami płatności np.: BLIK, płatność kartą, przelewy międzynarodowe, raty online oraz usługi leasingu. Wszystko to, oraz wiele więcej możesz podpiąć w swoim sklepie online. Dodatkowo, dzięki korzystnym umowom z naszymi partnerami, rejestrując się przez Sellingo możesz uzyskać zniżki na prowizję od transakcji!

           Kurierzy

           Gwarantujemy bezpłatne połączenia z najlepszymi dostawcami na rynku. Oferujemy m.in. usługi kurierskie InPost, bez zawierania umowy z przewoźnikiem. Dla sprzedawców, działających na rynkach zagranicznych, mamy narzędzia ułatwiające wprowadzanie i przeliczanie cen za dostawę w różnych walutach.

           Integracja z ERP

           Całą rachunkowość możesz prowadzić w Sellasist, ale jeśli korzystasz z systemu księgowo-magazynowego i nie chcesz z niego zrezygnować, posiadamy gotowe integracje. Dzięki nim dokonasz importu i synchronizacji produktów, zamówień, dokumentów handlowych, a także bazy kontrahentów.

            Rozwiń sprzedaż dzięki wielokanałowej platformie!

            Obsługa Allegro

            Posiadamy najbardziej rozwiniętą integrację z Allegro na rynku. Nasi specjaliści stale monitorują wprowadzane zamiany przez największą w Polsce platformę e-commerce i reagują na nie tworzeniem nowych funkcjonalności i narzędzi dla sprzedawców. Wśród udoskonaleń możemy wymienić:

            • automatyczne sprawdzanie cen konkurencji,
            • autoresponder w dyskusjach i wiadomościach Allegro,
            • automatyczne doliczanie prowizji Allegro do wystawionych ofert,
            • tworzenie wielopaków na podstawie stanu magazynowego produktu wyjściowego,
            • blokowanie pobrania opłaty utrzymaniowej Allegro,
            • zarządzanie produktyzacją w Allegro.

            Multichannel

            Wystawiaj swoje produkty w wielu kanałach sprzedaży jednocześnie! Nasza architektura pozwala na dotarcie do różnych grup docelowych, dzięki czemu zwiększysz zasięgi i dostosujesz spersonalizowaną komunikację. Zarządzaj cenami, opisami produktów, płatnościami oraz szablonami nadania na każdym kanale w Sellasist.

            Hurtownie i dropshipping

            Oferujemy ponad 200 integracji z hurtowniami. Przesyłamy aktualne stany magazynowe oraz ceny produktów. Dzięki możliwościom naszej platformy możesz automatycznie naliczać marżę na produkty oraz wystawiać je na Allegro, eBay czy Arena.pl! Moduł dropshippingu pozwala na oddelegowanie realizacji zamówienia przez hurtownię.

            Sklep B2B

            Szukasz alternatywy dla sklepu internetowego B2C? Możesz rozbudować swój biznes online o ofertę skierowaną do klientów biznesowych, w ten sposób stworzysz dodatkowy kanał sprzedaży i to w dużych wolumenach. Posiadamy gotowy moduł B2B, dzięki któremu zweryfikowane firmy po zalogowaniu mogą mieć dostęp do indywidualnie przygotowanej oferty handlowej.

             Zautomatyzuj pracę i zarządzaj sklepem online!

             Automatyzacja sprzedaży

             Funkcje automatyczne powstały po to, aby odciążyć pracowników i przyspieszyć procesy obsługi sklepu internetowego. Wykorzystujemy je w naszym oprogramowaniu na każdym kroku, dzięki czemu zarządzanie produktami, zamówieniami, powiadomieniami, mailingiem oraz dostawami odbywa się przy minimalnej pracy człowieka.

             Komunikacja z klientem

             Przyciągnij klientów do sklepu, wykorzystując zaawansowane programy promocyjne i lojalnościowe. Stwórz atrakcyjną ofertę dla użytkowników, a my udostępnimy Ci sposoby na skuteczną komunikację. Jednym z nich jest np. rekomendowanie produktów z użyciem możliwości AI Search.

             • Promocje
             • Kody rabatowe
             • Program lojalnościowy
             • Produkty wyróżnione
             • Banery reklamowe
             • Newsletter
             • Blog w sklepie internetowym
             • Strony produktowe
             • Inteligentna wyszukiwarka
             • Zaawansowane filtry
             • Gazetka online
             • Upselling w koszyku

             Aplikacja WMS

             Wystarczy jedynie smartfon lub kolektor kodów kreskowych, aby sprawnie zarządzać wysyłkami w magazynie. Posiadamy tryb przyjęcia oraz rozlokowania produktów, a także zbierania i pakowania zamówień. System zapamiętuje lokalizacje towarów w magazynie — w ten sposób wyznacza zbieraczowi optymalną ścieżkę kompletacji zamówienia.

             Zwroty i reklamacje

             Zorganizowany, przejrzysty proces składania i rozpatrywania reklamacji oraz przyjmowania zwrotów pozwala zaoszczędzić czas, ale przede wszystkim wpływa pozytywnie na zadowolenie klientów. Dla użytkowników stworzyliśmy wygodny formularz reklamacyjny online, który możesz dowolnie modyfikować.

              • Nowoczesny konfigurator produktu
              • Estetyczna prezentacja szerokiej gamy produktów
              • Moduł wyszukiwania produktów po producencie
              • W pełni responsywna strona internetowa
              • Intuicyjne, wygodne menu sklepu
              Zobacz case study
              venezia sample
              • Modyfikacja sklepu zgodna z najwyższymi standardami
              • Dwustronna integracja z programem ERP
              • Obsługa zamówień w usłudze fulfillment
              • Integracja z Messengerem
              • Sklep hurtowy dla klientów biznesowych
              Zobacz case study
              venezia sample

              Służymy wsparciem i zapewniamy rozwój Twojego sklepu!

              Reklama i marketing

              Docieraj ze swoją ofertą asortymentową do nowych klientów. Wiemy, jak prowadzić skuteczne kampanie w wyszukiwarce Google oraz w mediach społecznościowych. Dlatego klientom proponujemy sprawdzenie naszych usług.

              • Google Ads
              • Facebook Ads
              • Pozycjonowanie
              • Copywriting
              • Testy UX
              • Strony PWA

              Szkolenia i kursy online

              Prowadzimy cykliczne bezpłatne szkolenia z naszego oprogramowania Sellingo i Sellasist. Wśród bloków webinarów znajdziesz również spotkania online na temat marketingu, pozycjonowania oraz zmianach w Allegro. Z kolei na naszym blogu publikujemy poradniki dotyczące prowadzenia działalności w e-commerce.

              Wsparcie biznesowe i techniczne

              Biuro Obsługi Klienta działa codziennie w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00 i służy wsparciem naszych klientów. Możesz kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy także do naszego biura w Warszawie na biznesową rozmowę przy kawie. Jeśli Twoja firma znajduje się poza Warszawą, zadzwoń — przyjedziemy na miejsce.

              Obsługa serwisowa

              Dla klientów, którzy mają jeszcze większe wymagania, oferujemy SLA 99,9% z bezpośrednim kontaktem do jednego z naszych programistów, natychmiastową reakcję oraz dedykowany zespół pracowników! Taka forma współpraca spełnia się idealnie przy prężnie rozwijających się biznesach, gdzie konieczne jest wprowadzanie nowych funkcji.

               Zamów darmową wycenę
               Netgraf
               Opcjonalnie
               Zamknij
               Opcjonalnie