Do sukcesu wystarczą trzy kliknięcia!

Użyteczność przekładająca się na zysk

Sklepy internetowe, które przynoszą zyski są przede wszystkim świetnie zaprojektowane. Zakupy w nich są proste, szybkie i przyjemne. A do finalizacji transakcji konieczne jest nie więcej niż trzy kliknięcia. Doskonale wiemy, że produkt zaprezentowany w sposób najlepiej oddający jego cechy jest chętniej kupowany.

Odpowiadamy za Twoje konwersje

Dobrze wyglądający sklep to za mało. Sklep ma przede wszystkim sprzedawać. My nazywamy to estetyką sprzedażową, która wspiera i zwiększa konwersje z działań marketingowych. Wykorzystujemy tu całe nasze doświadczenie, aby w możliwie jak największym stopniu zwiększać Twój zysk.

Skalowalność wsparcie i rozwój

Jesteśmy dla Ciebie. Współpracując z naszą agencją możesz być pewien, że dysponujemy doświadczeniem oraz zapleczem przeznaczonym do tego, by spełnić wszystkie Twoje wymagania i wspierać Cię w rozwoju. Współpracujemy zarówno z dużymi sklepami mającymi ogromny ruch czy obroty, jak i z małymi firmami startującymi dopiero na rynku.

W pełni responsywne sklepy, które zachwycą Twoich klientów.

Funkcjonalne oprogramowanie sklepu, prosta i intuicyjna obsługa

Korzystamy ze sprawdzonego i funkcjonalnego oprogramowania sklepów - Sellingo, które z jednej strony jest intuicyjne i bardzo proste w obsłudze, a z drugiej posiada pełną funkcjonalność rozbudowanego oprogramowania, które znacznie wspiera sprzedaż w Internecie.

 
tworzenie sklepów internetowych warszawa

Bogaty pakiet możliwości i integracji

Aktualizacje i serwis

Aktualizacje
i serwis

Pełna obsługa Allegro i Ebay

Pełna obsługa
Allegro i Ebay

Magazyn i faktury

Magazyn
i faktury

Sprzedaż hurtowa

Sprzedaż hurtowa

Integracje z kurierami

Integracje
z kurierami

Automatyzacja sprzedaży

Automatyzacja
sprzedaży

Poznaj jak tworzymy skuteczne sklepy internetowe.

 • Analiza

  Rozmowa

  Potrzeby

  Cele

  Pytania

  Analiza

  Fundament dobrego sklepu internetowego.
  Analiza pozwala precyzyjnie określić wymagania oraz cele jakie ma realizować sklep, a dobrze wykonana przyśpiesza realizacje przyjętych etapów prac. Rozmowa odbywa się osobiście (o ile jest taka możliwość) lub online.
 • Kreacja

  Tworzenie makiet

  Koncepcja

  Projektowanie

  Użyteczność

  Kreacja

  Etap, w którym specjaliści od projektowania informacji tworzą funkcjonalne makiety, z których nasi najlepsi graficy wizualizują sklep, który spełnia najwyższe standardy użyteczności i estetyki. Każdy etap jest konsultowany z klientem i zakończony pod warunkiem 100% zadowolenia.
 • Wdrożenie

  Częste aktualizacje

  Pomoc techniczna

  Dedykowany opiekun

  System wsparcia

  Wdrożenie

  Pracujemy na najlepszych wzorcach i sprawdzonych standardach. Nasze wdrożenia charakteryzują się wysoką jakością kodu oraz optymalizacją pod kątem wyszukiwarki Google. Opieramy się na sprawdzonym oprogramowaniu sklepu internetowego Sellingo, gwarantując stabilność, łatwą obsługę i zarządzanie.
 • Wsparcie

  Kodowanie

  Programowanie

  Optymalizacja

  Testowanie

  Szkolenie

  Wsparcie

  Wraz z wdrożeniem sklepu rozpoczyna się kluczowy etap dla Twojego sklepu - sprzedaż. Wiemy jak ważny to etap, dlatego opracowaliśmy unikalny model wsparcia posprzedażowego, który pozwoli na Twój systematyczny rozwój. Dzięki modelowi SaaS wiesz, że oprogramowanie zawsze nadąża za rozwojem Twojej branży.

I TY ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM!

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA ABY OTRZYMAĆ SZYBKĄ WYCENĘ, ZADZWOŃ LUB UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE W WARSZAWIE
ZAMÓW WYCENĘ