Istniejemy na rynku od ponad dekady i dzięki kompleksowemu świadczeniu usług, prężnie rozwijamy się w branży e-commerce. Jesteśmy entuzjastami nowoczesnych technologii. Tworzymy zespół młodych, ambitnych ludzi, którym daleko do korporacyjnej anonimowości (chociaż mamy owocowe wtorki).

Stażysta ds. SEO / Copywriter

Zakres obowiązków:

  • Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie wsparcie działu SEO np. generowanie raportów dla klientów, pisanie maili, analiza stron pod kątem SEO, obsługa narzędzi Google (nie wymagamy doświadczenia, wdrożymy Cię :) ).
  • Pisanie artykułów na blog oraz materiałów dla klientów na strony www.
  • Tworzenie treści dla sklepów internetowych (opisy produktów, kategorii, content na stronę główną) – zgodnych z zasadami SEO.

Nasze wymagania:

  • Wymagane osoby ze statusem ucznia/studenta.
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro.
  • Poprawne posługiwanie się polszczyzną (trzymanie się liczby znaków, używanie strony czynnej itd.)
  • Chęć nauki i dobra organizacja pracy własnej.

Dużym atutem będzie:

  • Wiedza z zakresu pozycjonowania albo chęć jej zgłębienia ;)
  • Miłość do Kinder Niespodzianki.

Oferujemy:

Oprócz wyżej wspomnianych benefitów, które dotyczą wszystkich pracowników, na tym stanowisku proponujemy:

  • Wdrożenie w podstawy SEO – kursy szkoleniowe na temat pozycjonowania.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (pełen etat).
  • Rozwój i podnoszenie umiejętności w grupie młodych osób z dużym doświadczeniem w branży e-commerce i dziale SEO.
30+
Specjalistów ecommerce
13
Lat doświadczenia
2000+
Obsługiwanych klientów
Netgraf
Opcjonalnie
Zamknij
Opcjonalnie