Dedykowane, nowoczesne sklepy internetowe

Pozycjonowanie

Nie znamy słowa niemożliwe.

e-commerce 360°

Rozwój firmy możliwy jest tylko dzięki zastosowaniu nieszablonowych, indywidualnych rozwiązań. Nadążamy nad pomysłami naszych klientów, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane wizje biznesowe. Dzięki kreatywności, wiedzy i doświadczeniu nie boimy się żadnego wyzwania!


  Pamiętaj, że Twoje pomysły są ważne i nie rezygnuj z nich,
  nawet jeżeli ktoś Ci powie, że są niewykonalne.

  Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe w oparciu o elastyczną platformę, która automatyzuje sprzedaż wielokanałową. Zapewniamy integracje z systemami zewnętrznymi oraz indywidualnie konfigurowalne moduły, które dopasujemy do Twoich wymagań! Zapewniamy oprogramowanie, projekt strony, dedykowaną rozbudowę sklepu, zespół wdrożeniowy oraz kompleksowy marketing.

   Architektura, której potrzebujesz

   Dedykowane rozwiązania są oparte na sprawdzonym oprogramowaniu, z którego korzystają tysiące osób.

   Rozbudowane serwisy e-commerce powstają na podstawie oprogramowania sklepu internetowego Sellingo.pl oraz zaawansowanego managera przeznaczonego do obsługi sprzedaży — Sellasist.pl. Nasze systemy są skonstruowane modułowo, dlatego w łatwy sposób i bez nakładu dużych kosztów możemy je modyfikować oraz dodawać nowe rozwiązania.

   Oprogramowanie dostarcza już na start 95% gotowych, stabilnych funkcjonalności, potrzebnych do obsługi profesjonalnego e-biznesu. Dzięki temu stworzenie dedykowanej realizacji jest szybsze niż w przypadku wdrożenia sklepu w PrestaShop, Magento czy WooCommerce, a nasz klient już od początku współpracy może zapoznać się z gotowymi rozwiązaniami!

    Jesteśmy agencją, która od wielu lat projektuje i rozwija sklepy internetowe naszych klientów z wielkim sukcesem. 13-letnie doświadczenie w branży e-commerce pozwoliło nam stworzyć oprogramowanie w modelu SaaS, idealnie nadające się do rozbudowy lub modyfikacji dla przedsiębiorców potrzebujących dedykowanych sklepów internetowych. Na jego podstawie tworzymy sklepy internetowe na terenie Warszawy i całej Polski!

    Skutecznie wdrażamy, obsługujemy, a potem rozwijamy każdy rodzaj biznesu internetowego.

    Zobacz nasze realizacje
    slider3 sample

    Użyteczność, która przekłada się na zyski

    Projektujemy i budujemy sklepy internetowe na podstawie najnowszych trendów w e-commerce. Stawiamy na szybkość, intuicyjność i użyteczność strony internetowej. Wygląd sklepu online nie tylko musi być atrakcyjny, ale przede wszystkim powinien ułatwiać klientom dokonanie wirtualnych zakupów. Testy UX, które przeprowadzamy przed uruchomieniem witryny, pozwalają nam ocenić wartość stworzonej strony internetowej.

    UI - USER INTERFACE

    Elementy wizualne strony, tj. menu, kolorystyka sklepu, układ produktów, sformatowany tekst, które pozwalają na wejście w interakcję z klientem. Estetycznie zaprojektowany interfejs buduje skuteczną komunikację z użytkownikami.

    UX - USER EXPERIENCE

    UX design wpływa na aspekty emocjonalne użytkownika podczas ścieżki zakupowej w sklepie online. Pozytywne doświadczenia klientów pomagają skutecznie pozycjonować stronę internetową.

     Prawdziwe wyzwania zaczynają się w chwili osiągnięcia sukcesu.

     Poprawne wykonanie projektu to dopiero początek przygody z e-commerce. Prawdziwe wyzwania pojawiają się w momencie, gdy nasz partner osiąga sukces. Oprogramowanie musi nadążyć nad rozwojem biznesu i sprostać obsłudze bardzo dużej liczby zamówień.

     Wśród doświadczeń, które nas ukształtowały, możemy wymienić:

     • Obsługę dużego ruchu na stronie venezia.pl podczas Black Friday.
     • Ekspansję na rynki zagraniczne naszego klienta z branży meblarskiej WNM-Group.
     • Bardzo dynamiczny rozwoju oprogramowania dla sklepu Selsey.pl.
     • Potrzebę stworzenia osobnych aplikacji dla użytkowników, obsługi sklepu oraz kurierów w sieci hipermarketów E.Leclerc.

     Dlatego każdy nowy projekt poprzedza dogłębna analiza potrzeb naszego klienta. Wnioski z niej pozwalają precyzyjnie określić wymagania, rozwiązania oraz cele, jakie ma realizować sklep internetowy. Podczas rozmowy staramy się poznać ambicje właścicieli firmy, aby zarysować rozwiązania, które będą potrzebne w przyszłości.

     Zaawansowany sklep internetowy dla większości naszych klientów okazał się prostą drogą do sukcesu!


      • Redesign sklepu internetowego B2C
      • Zaprojektowanie i wdrożenie platformy B2B
      • W pełni responsywna wersja mobilna
      • Pop-upy z tabelami rozmiarów dopasowane do kategorii
      • Rozbudowany system rabatowy
      Zobacz case study
      venezia sample
      • Nowy layout sklepu RWD
      • Optymalizacja strony mobile i desktop
      • Wygodny proces zakupowy oraz intuicyjny panel klienta
      • Aplikacja dla kurierów wewnętrznych sklepów
      • Centralna baza zarządzania produktami PIM
      Zobacz case study
      venezia sample

      I wszystko czego potrzebujesz.

       Jak pracujemy?

       Stawiamy przede wszystkim na rozmowę. Dobra komunikacja, za którą idzie zrozumienie drugiej osoby to fundament skutecznego planowania, projektowania, a następnie budowania sklepu internetowego. Serwis oddajemy klientowi etapami, aby systematycznie sprawdzać i poprawiać funkcjonalności. Testy przeprowadzamy zarówno my, jak i Product Owner, a po wdrożeniu na „produkcję” sklepu, cały czas jesteśmy gotowi na dokonywanie zmian i udoskonalanie witryny.

        Nasze cele:

        • Okresowe dostarczanie efektów pracy.
        • Duża elastyczność i możliwość wprowadzania zmian.
        • Sterowanie budżetem w trakcie projektu.
        • Maksymalne dostosowanie sklepu do potrzeb biznesu.
        • Szybkie stworzenie serwisu e-commerce.

         Wysokowydajne, skalowalne serwisy e-commerce

         Tworzymy technologie zdolne do reagowania i dostosowywania się bez utraty jakości i płynności sklepu. Mamy doświadczenie w realizacjach wymagających dużego nakładu sił. Uczestniczyliśmy w rozwoju wielu biznesów, dlatego przygotowaliśmy nasze dedykowane oprogramowanie do utrzymania bardzo dużego ruchu na stronie.

          Kompleksowa obsługa oprogramowania

          Nie musisz znać się na nowoczesnych technologiach. Pomożemy Ci na każdym etapie wdrożenia oraz obsługi sklepu internetowego. Zapewniamy indywidualne szkolenia klientom.

          Prowadzimy również skuteczne działania marketingowe. Nasi specjaliści pomogą Ci w umocnieniu Twojego wizerunku jako specjalisty w danej dziedzinie oraz wyprzedzeniu konkurencji na pierwszych stronach Google!

          Poznaj naszą ofertę skierowaną do przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes online!

           Obsługa premium

           Dla najbardziej wymagających partnerów oferujemy SLA 99,9% z bezpośrednim kontaktem do jednego z naszych programistów, natychmiastową reakcję oraz dedykowany zespół pracowników!

            Zamów darmową wycenę
            Netgraf
            Opcjonalnie
            Zamknij
            Opcjonalnie