O Firmie

Firma z tradycją, pasją a przede wszystkim trzymające w rękach interes od ponad 50 lat. Deweloper, inwestor zajmujący się budową mieszkań na terenie Warszawy. Możemy podziwiać ich realizacje takie jak Osiedle „Campo Verde” przy ul. Żegańskiej czy też „Osada Ojców” przy ulicy Osada ojców 17 i 19 w Warszawie.

Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie
w przyszłość

Cele projektu

  • Stworzenie strony responsywnej, wyświetlającej się na urządzeniach mobilnych
  • Zadbanie by strona była nowoczesna, czytelna oraz funkcjonalna
  • Spełniająca standardy rynku, opierając się na francuskim rynku developerskim
  • Zapewnienie zoptymalizowania pod kątem SEO
  • Prosty system dodawania bieżących realizacji w tym „Mieszkań na sprzedaż”

Przygotowanie się do projektu było nie lada wyzwaniem dla naszych pracowników. Musieliśmy zrobić głęboki research na rynku francuskim, w tym wydobyć najbardziej istotne rzeczy, które charakteryzują jakość, w tym subtelność jednym z najbardziej rozpoznawalnych deweloperskich państw na naszym kontynencie.

MAKIETY KONCEPCYJNE

Do procesu stworzenia makiet koncepcyjnych przydzieliliśmy najbardziej doświadczonego pracownika, który z miłą chęcią podjął się tego projektu. Zaproponował on wiele ciekawych rozwiązań na stronie, które można zaobserwować przy module dodawania mieszkań czy też samej stronie głównej.

PROJEKTY GRAFICZNE

W projektach zachowaliśmy w sposób nienaganny układ elementów przedstawionych przez naszego kolegę, kierując się na przejrzystość informacji oraz przekazując klientowi sposób działania elementów ruchomych, które potem wprowadzimy do strony na serwerze testowym. Marcin, który w firmie od wielu lat prowadzi proces tworzenia grafiki, wiedział doskonale jak się odnaleźć w tym projekcie.

CMS/ FUNKCJONALNOŚ

Aby zapewnić pełną edycje oraz wpływ na wprowadzona treści, daliśmy klientowi nasz nowy produkt, System CMS 2.0 o którym możecie poczytać tutaj

Było to dla nas ważne ponieważ zawierał on w sobie indywidualne rozwiązania oraz moduły edycji praktycznie każdego elementu na stronie klienta.

Kadrowanie

Nasz CMS daje możliwość kadrowania według ustawień klienta, nie musi się on martwić że zdjęcie zostanie źle wstawione. Sam w prosty sposób ustawia układ zdjęcia.

Mapa

W branży deweloperskiej takie rozwiązania jak moduły mapy, są już podstawą. Namierzenie ręczne danej lokalizacji często bywa kłopotliwe. Rozwinęliśmy ją do prostego modułu gdzie klient ustala adres, dodaje link oraz ustala nagłówek. Przez co wszystko jest widoczne jak na dłoni.

Dodawanie Realizacji

Aby ułatwić dodawanie danych o realizacji klienta, stworzyliśmy rozbudowany moduł, w którym klient mógł umieścić takie niezbędne informacje jak: opisy, galerie zdjęć, galerie z Budowy, główne zdjęcie z paralaksą oraz dodać dostępne mieszkania.

Mapa z punktami usługowymi obok realizacji

Bardzo ważną rzeczą podczas wybierania odpowiedniego miejsca do zamieszkania, jest położenie mieszkania oraz co się znajduję w koło. Dla ułatwienia dodaliśmy mapkę z punktami usługowymi, gdzie klient w prosty sposób może sobie wprowadzić oraz zarządzać listą punktów w danej realizacji.

Optymalizacja

Aby ułatwić dodawanie danych o realizacji klienta, stworzyliśmy rozbudowany moduł, w którym klient mógł umieścić takie niezbędne informacje jak: opisy, galerie zdjęć, galerie z Budowy, główne zdjęcie z paralaksą oraz dodać dostępne mieszkania.

Oceń ten artykuł:
Dziękujemy za ocenę!
Ocena:
5.00
/
5

NASTĘPNY WPIS Projektowanie stron internetowych. Know How.
POPRZEDNI WPIS Darmowy czy autorski - system do zarządzania treścią CMS