Istniejemy na rynku od ponad dekady i dzięki kompleksowemu świadczeniu usług, prężnie rozwijamy się w branży e-commerce. Jesteśmy entuzjastami nowoczesnych technologii. Tworzymy zespół młodych, ambitnych ludzi, którym daleko do korporacyjnej anonimowości (chociaż mamy owocowe wtorki).

    Copywriter / Marketing Assistant

    Zakres obowiązków:

    • Pisanie artykułów na blog o tematyce e-commerce.
    • Przygotowywanie materiałów na nasze strony firmowe - na początku jako wsparcie, później samodzielnie.
    • Współtworzenie ofert handlowych dla naszych usług.
    • Wsparcie dla działu kreatywnego.
    • Zamieszczanie gotowego contentu na stronach www.
    • Uczestniczenie w spotkaniach marketingowych, na których opracowujemy strategie biznesowe dla marki.

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów. Chcemy, aby pisanie sprawiało Ci przyjemność.
    • Poprawne posługiwanie się polszczyzną i znajomość języka korzyści.
    • Dobra organizacja pracy własnej.
    • Odnajdowanie się w obszarze e-commerce. Poruszamy takie tematy jak sprzedaż oraz zarządzanie sklepem internetowym i marketplace’ami.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę.
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
    • Możliwość pracy w trybie hybrydowym.
    • Pakiet medyczny oraz dofinansowanie karty Multisport.
    • Rozwój i podnoszenie umiejętności w grupie młodych osób z dużym doświadczeniem w branży e-commerce. Stopniowo z copywritera Twoje stanowisko może ewoluować w Content Specjalistę lub w stronę innych kompetencji.
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz luźną, przyjazną atmosferę.
    • Możliwość wprowadzania w życie własnych pomysłów i projektów.
    • Różnorodność zadań — jeśli nie lubisz monotonii, to praca dla Ciebie!
    • Eventy integracyjne (kręgle, planszówki, spotkania świąteczne).

      Stażysta ds. SEO / Copywriter

      • Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie wsparcie działu SEO np. generowanie raportów dla klientów, pisanie maili, analiza stron pod kątem SEO, obsługa narzędzi Google (nie wymagamy doświadczenia, wdrożymy Cię :) ).
      • Pisanie artykułów na blog oraz materiałów dla klientów na strony www.
      • Tworzenie treści dla sklepów internetowych (opisy produktów, kategorii, content na stronę główną) – zgodnych z zasadami SEO.

      • Wymagane osoby ze statusem ucznia/studenta.
      • Umiejętność pisania i redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro.
      • Poprawne posługiwanie się polszczyzną (trzymanie się liczby znaków, używanie strony czynnej itd.)
      • Chęć nauki i dobra organizacja pracy własnej.

      Dużym atutem będzie:

      • Wiedza z zakresu pozycjonowania albo chęć jej zgłębienia ;)
      • Miłość do Kinder Niespodzianki.

      Oferujemy:

      Oprócz wyżej wspomnianych benefitów, które dotyczą wszystkich pracowników, na tym stanowisku proponujemy:

      • Wdrożenie w podstawy SEO – kursy szkoleniowe na temat pozycjonowania.
      • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (pełen etat).
      • Rozwój i podnoszenie umiejętności w grupie młodych osób z dużym doświadczeniem w branży e-commerce i dziale SEO.
        30+
        Specjalistów ecommerce
        13
        Lat doświadczenia
        2000+
        Obsługiwanych klientów
        Netgraf
        Opcjonalnie
        Zamknij
        Opcjonalnie